Lazy Lion


Přejdi na obsah

Teplice Cup 2012

Galerie LAZY LION

Turnaj _ Teplice Cup 2012

V termínu 18.02. se, již v pořadí podruhé, uskutečnil prestižní turnaj dvojic oddílu Lazy Lion.
Někteří hráči podřídili svoji přípravu právě této akci, u některých se potvrdila pověst turnajového „playera“, bohužel některým zas turnajový systém vůbec nevyhovuje. V každém případě se opět potvrdilo pravidlo, že oddíl Lazy Lion je skutečně klubem milovníků tohoto bílého sportu, kde si člověk nemůže být předem jistý výsledkem jednotlivých duelů.

Mikšovský / Voborník
možná lehký favorit pro přední umístění, v žádném případě ne však pro prvenství. Vyrovnaná hra, vycházející z dobrého pohybu a „čtení hry soupěře“. V průběhu celého turnaje tento tým nezaváhal, pouze v základní skupině utrpěl poměrně jasnou porážku od „Černého koně“ turnaje, resp. dvojice Chrobák/Rieger.
Hodnocení : správně načasovaná forma, velmi dobré doplňování na dvorci

Chrobák / Rieger
velmi kompaktní dvojice, upřednostňující hru od základní čáry. Pravdou je, že Slávek Rieger
naskočil do turnaje jako rychlá náhrada M. Klugara, který těsně před turnajem svoji účast odřeknul. I přes nemožnost „sehrát se“ našla v mnoha případech tato dvojice styl, jak své soupeře udolat.
Hodnocení : ve finále nechybělo mnoho k velkému překvapení, i tak velmi sympatický výkon

Malina / Jakl
v očích mnoha velký favorit. Pěkný soulad tvrdých úderů Jirky Maliny s dobrou poziční hrou Michala Jakla. V každém případě tato dvojice měla své místo „na bedně“ oprávněné. Pro další společná klání jistě dvojice, se kterou je potřeba počítat …
Hodnocení : nepřehlédnutelný výkon, další „rváči“ o titul

Vojtěch / Vlček
kdo si myslel, že přes tuto dvojici povede cesta přes „Vlčáka“, těžce se zmýlil. Heroický výkon Jirky, doplňovaný i akustickými vzdechy, byl receptem na mnohdy překvapené soupeře. Není žádným tajemstvím, že druhý v týmu Tomáš díky svými technickým úderům držel jistotu potřebných „fiftýnů“
Hodnocení : kdo se utkal s touto dvojicí, opravdu hodně si máknul. Konečné umístění krůček pod možným maximem, přesto velmi zdařila prezentace tohoto tenisového páru.

Matoulek / Petřík
ten, kdo si myslel, že může chvilkově vypustit proti této dvojici, ten to schytal. Velmi sympatický výkon. Držák „Toula“ dokázal ukočírovat Pavla Petříka. Jednoznačně překvapení turnaje, zaslouženě získané body, které se při konečné sumarizaci určitě budou hodit.
Hodnocení : umístění jednoznačně nad rámec max. možností tohoto páru. Upřimná gratulace !

Nývlt / Demartini
není žádné tajemství, že jsme zvyklí tyto hráče vidět hrát úplně v jiném výkonnostním „levelu“. Zklamaní se skutečným umístěním, bezpochyby. Pomohlo by hlavně Davidovi, aby „nekoukal“ koho má právě za soupeře, nicméně asi tento fakt značně ovlivnil celkový výkon obou hráčů.
Hodnocení : nesplněné ambice, které se do tohoto páru vkládaly. Není všem dnům konec, ale zbytečně si oba borci na určitý čas zkomplikovali boje o příčky nejvyšší.

Hejzlar / Škoda
jediný smolný k.o. zápas proti dvojici Malina/Jakl rozhodl o konečném sedmém místě pro tyto tenisové nadšence. Zmiňovaný duel, resp. tiebreak byl pro oko diváka strhující, nicméně pro poražené aktéry utkání flustrující. Opět se však potvrdil ten fakt, že Mirek ani Milča nepříznivé vývoje zápasů nevypouštějí a makají do samotného konce.
Hodnocení : kruté, ale do „lepších zítřků“ jistě motivující zjištění, že se dá hrát s každým soupeřem a to oba hráči po tomto turnaji opět moc dobře vědí.

Herman / Rýdl
tým, hodný loňské tradice. Jednoznačně chaotický výkon ! Proč ?, ptali se přítomní diváci. Jeden z fanoušků Lazy Lion, který vážil cestu do místa konání turnaje, vystihl současnou výkonost obou hráčů slovy : „ ….. věděli jsme o čem to asi letos bude, proto jsme raději vystoupili až o jednu vlakovou zastávku dále“. Dokonce i jedna zřítomných dcer Leoše Hermana, (pozn. redakce Leoš zde měl 4 fanoušky – nejvíce ze všech hráčů) bezprostředně po shlédnutí umu tatínka konstatovala : „ … tak takhle blbě jsem ho ještě hrát fakt neviděla“
Hodnocení : pokud se oba tito hráči do léta herně nevzpamatují, zde již pomoci nebude …… :o)


Home Page | Utkání 2015 | Statistika | Profil hráčů | Galerie LAZY LION | Komentáře | Klubová pravidla | Informace | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku