Lazy Lion


Přejdi na obsah

Morava 2015

Galerie LAZY LION

Jižní Morava,
láká k návštěvě milovníky cykloturistiky a dobrého vína. Tyto koníčky dovedly několik členů našeho týmu v loňském roce poprvé do sportovního areálu Bors v Břeclavi. Při pátrání po kurtech , kde by bylo si bylo možné mezi šlapáním do pedálů a návštěvami vinných sklípků zahrát tenis se nám podařilo objevit moderní areál s kvalitním povrchem a vysokou střechou, kde je navíc skvělé zázemí a příjemné ubytování v hotýlku přímo navazujícím na tenisové kurty.

Návrh uspořádat víkendové soustředění právě zde se zalíbil i ostatním členům klubu,

takže jsme zamluvili ubytování, vyhledali vlakové spojení do Břeclavi a v pátek 16.10. v odpoledních hodinách vyrazili vlakem za sportem a relaxací na jih. Větší část týmu cestovala po železnici, menší pak osobními auty. Cesta vlakem proběhla bez komplikací,
za přesnost příjezdu do Břeclavi by se nemusel stydět ani japonský šinkanzen...

Na morelou a dalšími pochutinami rozjařené tenisty už na břeclavském nádraží čekala auta , abychom urychlili ubytování a stihli večeři v penzionu u Doubků.
Po mírném bloudění noční Břeclaví se nám podařilo penzion najít ,a tak jsme si mohli pochutnat na skvělé večeři a kvalitních moravských vínech v nekuřácké rotundě.Přesun zpět na hotel už byl mnohem rychlejší. Před ulehnutím jsme ještě prodiskutovali při vínečku program na sobotu, tak aby vše plynule navazovalo a lvi zbytečně neztráceli čas.

Ráno po solidní hotelové snídani jsme se přemístili do příjemně vyhřáté tenisové haly,
kde jsme od 9.hodiny do 12. rozehráli tenisový turnaj. Obavy z přílišné rychlosti povrchu se nenaplnily, občas se i někomu podařilo Pářovi vrátit první servis. Drobným stínem dopoledne bylo svalové zranění Vobase , které se však po provedení masáže a tappingu podařilo zklidnit.

Po sprše a krátké relaxaci jsme se auty přemístili do Valtic na oběd , abychom včas stihli
návštěvu Salonu vín ve sklepení valtického zámku. V Salonu jsme ochutnali skvělá vína z Čech a Moravy , někteří dokonce vytvořili skupinku sladkomilných konzumentů a prakticky zlikvidovali zásobu pálavy a tramínu , které byly pro degustaci k dispozici.

Myslím ale , že si každý našel to svoje nejlepší vínko. Ve veselé náladě jsme se přesunuli na Valtickou rychtu, abychom při večeři nabrali sílu k návštěvě Valtického podzemí. Tady jsme při vínečku ze Chateau Lednice a cimbálu poseděli a někteří si i zatančili. Cesta nazpět taxíky proběhla bez komplikací , bez zvracení a konfliktů s okolím.

V neděli ráno pokračovala sportovní část našeho výletu. Během 3 hodin vyrovnaných zápasů bylo možno vidět krásné výměny , ale i neskutečné minely způsobené částečně únavou a částečně i zbytkovým alkoholem. V hotelu byli tak laskaví, že jsme se mohli ještě po 12. hodině na pokojích osprchovat , a teprve poté se odhlásit. Chování personálu hotelu bylo opravdu velmi vstřícné a ubytování v poměru kvalita-cena vynikající.

Pak už nastalo loučení a cesta domů k rodinám. Věřím , že se všem zúčastněným relaxační pobyt v Břeclavi líbil a že se v příštím roce opět někam vypravíme za společnými zážitky.


Vamos LL !!!! Mirek Škoda


Poděkování za organizaci od členů klubu pro Davida Demartini a Miroslava Škodu


Home Page | Utkání 2015 | Statistika | Profil hráčů | Galerie LAZY LION | Komentáře | Klubová pravidla | Informace | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku