Lazy Lion

Přejdi na obsah

Michal Stefanu 2009

4. srpna odehráli Pavel R. + Leoš H . debl s českým reprezentantem Michalem Stefanu - od roku 1998 tenisovou národní dvojkou (v současnosti hráč čtvrté světové desítky), jinak vynikající a několikanásobný Mistr světa a Evropy ve stolním tenisu na vozíku - který utvořil dvojici s Petr V.. Tento zápas měl náboj rivality a bojovnosti na obou stranách. Hrálo se nejen o vítězství, ale také o kulinářskou večeři v hotelu Bonáto. Do ochozů to přivedlo několik desítek nadšených diváků, kteří tleskali hráčům za nádherné tenisové výměny.
Začátek zápasu zaspali Pavel s Leošem, nestačili se ani rozehrát a už prohrávali 0:4. Pak se sice chytli, ale Michal s Petrem si vítězství v první sadě s přehledem pohlídali (6:3). Druhá sada se odehrávala ve stejném scénáři s tím rozdílem, že Michal s Petrem za stavu 3:0 umožnili soupeři uhrát 6 her za sebou a tím vyrovnat stav na 1:1 na sety. Musel se hrát rozhodující set, kde bylo utkání vyrovnané až do stavu 4:3. Pak ovšem spoluhráč Leoše ... Pavel R. nezvládl vypjatou situaci (dle názoru publika) a nedotáhl svou hru za stavu 40:15 do vítězného konce. Toto vedení (5:3) si Michal s Petrem pohlídali a vyhráli set 6:3.
Michal S.+Petr V. - Pavel R.+Leoš H. .... 2:1 (6:3,3:6,6:3)

Error File Open Error
Celá obrazovkaZpětPlayDalší

Home Page | Utkání 2015 | Statistika | Profil hráčů | Galerie LAZY LION | Komentáře | Klubová pravidla | Informace | Mapování stránky