Lazy Lion


Přejdi na obsah

Batnovice

Galerie LAZY LION

Náchod
2015 - 20.9. - Náchod - Běloves
povrch: antuka


Batňovice v.s. Lazy Lion - 10 : 15

Tým Batňovic se na tento turnaj pečlivě připravoval. Do 5.kolo nebylo jasné kdo vyhraje toto klání. Nakonec nezlomil prokletí a opět prohrál, přestože byl výsledek pro něj přijatelnější než předchozí výsledky.
Soupeři však ocenili jejich přípravu a předvedený výkon.
Děkujeme za předvedenou hru - Lazy LionTeplice nad Metují
2015 - 7.3. - Teplic nad Metují - nafukovací hala - umělý povrch

Batňovice v.s. Lazy Lion - 5 : 31

Vysoká převaha klubu Lazy Lion, která od začátku turnaje byla pro tým z Batňovic místy až dost krutá. Prohrávali souboje u sítě, od základní čáry a když už sahali po bodu za vítězství (tiebrake 5:0), nedokázali ukončit hru vítězně (5:7).Vítězství vybojovali až za stavu 0:23. Klub LL je nešetřil a naděloval i tzv. "kanárky"(4). V závěru turnaje se týmu z Batňovic podařilo nepříjemný stav alespoň zmírnit na konečných 5:31.
Děkujeme všem za předvedenou hru a mnoho sportovních zážitků.
Lazy Lion forever!
tým
Batňovic : Rozinek - Rada 1/6 LL: Nývlt - Herman 4/6
Adámek - Kábrt 0/6 Malina - Hejzlar 6/6
Šafář - Krumhanzl 0/6 Rýdl - Zíma ml. 6/6
Melichar - Hrabovský 3/3 Dematini - Chrobák 5/6
Bárta - Přibyl 1/6 Víša - Brejtr 5/6
Mach - Melichar 0/6 Vojtěch - Mikšovský 5/6Náchod
2014 14.9.2014 - Náchod Běloves - antuka
organizoval : Míra Škoda
Lazy Lion v.s. Batňovice - 14 : 11Tenisový klub Lazy lion oslavil 10 let své existence vítězstvím nad tenisty z Batňovic
Před deseti lety se parta tenisových nadšenců rozhodla, že se bude pravidelně scházet každé sobotní dopoledne a věnovat se tomuto krásnému sportu . Postupně se vytvořilo relativně pevné seskupení 8 hráčů , výsledky se začaly evidovat, vznikly internetové stránky a název Lazy lion se spokojeným lvíčkem v klubovém znaku. Kromě pravidelných sobotních utkání se klub vydal i na několik mezinárodních turnajů.V roce 2009 to bylo Irsko, 2011 Španělsko a v roce 2012 jsme vyzvali tenisové amatéry z německého Leonbergu. Loni na podzim se Lazy lion objevili ve Velkých Bílovicích a významně upevnili pozitivní česko- moravské vztahy. Společné výlety,vítězství i prohry , setkání s přáteli a nevšední zážitky přinášejí všem členům klubu, kterých je v současnosti už 12 , relaxaci a radost ze sportovních výkonů.
V letošním roce jsme změřili síly s tenisty z Batňovic. Jarní utkání se odehrálo na antuce našich soupeřů 31.5. a odveta se uskutečnila v sobotu 14.9. na kurtech v Bělovsi. V obou případech se našemu týmu podařilo zvítězit . Důležitější než vítězství je ale pocit radosti z pohybu, hra fair play a společné posezení s přáteli po skončení turnaje.
Od října nás čeká zimní sezona na kurtech v Teplicích nad Metují a příprava na další
zápasy, v příštím roce snad zase na mezinárodní úrovni.
Vamos Lazy lion !

Batňovice
2014 31.5.2014 - Batňovice - antuka
organizoval : Míra Škoda

Batňovice v.s. Lazy Lion - 10 : 26

účast - utkání / vítězství :
David D. + Josef Ch. (6/5)
Jiří M + Milan N. (6/6)
Michal M. + Pavel P. (6/3)
Pavel R. + Leoš H (6/3)
Petr M. + Zdenek V. (6/6)
Miroslav Š. + Pavel V.(6/3)

Home Page | Utkání 2015 | Statistika | Profil hráčů | Galerie LAZY LION | Komentáře | Klubová pravidla | Informace | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku